2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca przy produkcji elementow żelbetowych

Wynagrodzenie

40 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

- praca przy produkcji prefabrykacji elementów żelbetowych

- wykonywanie zbrojenia do prefabrykacji

- znajomość czytania rysunku technicznego

- doświadczenie w pracy przy produkcji zbrojeń budowlanych - mile widziane

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy: - stałą umowę o pracę na pełen etat

- atrakcyjny system wynagrodzenia i motywujący system premii

- pracę w dynamicznej i nowoczesnej rozwijającej się firmie

CV proszę przesyłać drogą mailowa na adres tombud1996(małpa)o2.pl Proszę dzwonić w celu umówienia się na spotkanie rekrutacyjne tel. jest podany w ogłoszeniu. Zapewniamy zakwaterowanie!

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 901636590