2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żagań
Outworking
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca przy recyklingu makulatury - Konin Żagański

Wynagrodzenie

5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do

Pracy przy recyklingu makulatury

Miejsce pracy: Konin Żagański

Opis stanowiska:

  • zbiórka makulatury (kartony po odzieży),

  • prasowanie zebranej makulatury z użyciem belownicy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu na 2 zmiany w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),

  • uczciwość,

  • chęć do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie w  pełnym wymiarze godzin,

  • wynagrodzenie od 5300,00 zł brutto za msc.,

  • pracę w systemie 2 zmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku.

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 892687608