2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Elbląg
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca przy sprzedaży lodów

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dołącz do naszego zespołu Ale Lody!

Potrzebujemy osób, które mogą podjąć pracę od poniedziałku do soboty oraz niedziele w godzinach 10-20

Szukamy Ciebie:

- jesteś dyspozycyjny/a

- dużo się uśmiechasz i nadajesz na dobrych falach

- łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś entuzjastyczną i skorą do działania osobą

Twoje zadania:

- obsługa gości, przygotowanie lodów, kaw, smoothie i deserów (można też jeść)

- dbanie o wizerunek i czystość w kawiarni

Obiecujemy, że

- dostaniesz atrakcyjne wynagrodzenie

- zagwarantujemy Ci pracę od zaraz do końca września

- dostaniesz nasze wsparcie i zdobędziesz niezbędne umiejętności

- dopasujesz godziny pracy do swojego trybu życia

Obecnie szukamy ludzi do naszego punktu na Teatralnej, przy C.H. Zielone Tarasy oraz na Mostowej Wyślij nam CV lub napisz w wiadomości prywatnej. Czekamy na Ciebie

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 743509896