2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Falenty Nowe
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca Raszyn Warszawa Grójec administracja, rozliczenia, księgowość

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Falenty Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko specjalista ds. rozliczeń.

Polska Róża to rodzinna firma produkująca naturalne, prozdrowotne soki i syropy owocowe. Mamy długoletnią tradycję – firma powstała w 1979 roku.

Miejsce pracy: Polska Róża, ul. Róży 5, 05-090 Falenty Nowe (k. Raszyna pod Warszawą)

Cały etat: pon-pt 8-16. Praca z siedziby firmy.

Podstawowe obowiązki: rozliczanie płatności, windykacja, wystawianie faktur korygujących do zwrotów, rozliczanie zwrotów, wprowadzanie faktur zakupowych, raporty do GUS, KOWR itp., przygotowanie dokumentów do księgowości, bieżąca współpraca z biurem rachunkowym, administracja, umowy, dokumenty do transportów, cykliczne składanie deklaracji (np. deklaracja do podatku od nieruchomości), wystawianie faktur FRR itp.

Szukamy osoby uporządkowanej, samodzielnej, z doświadczeniem na podobnym stanowisku min 3 lata. Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima.

Co oferujemy? Stabilne zatrudnienie w preferowanej przez Ciebie formie (B2B albo uop), wynagrodzenie zależy od kompetencji i doświadczenia, od 4,5 tys brutto/mies.

Do zgłoszenia poproszę załączyć CV wraz z krótką informacją o sobie.

Lokalizacja

Falenty Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Falenty Nowe
ID: 908871670