2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Naramowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Recepcjonistka

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy recepcjonistki do pracy w Parku Rekreacyjno Sportowym fairPlayce - Poznań NARAMOWICE. Praca w weekendy i w tygodniu- dyspozycyjna studentka dzienna

Obowiązki:

  • obsługa Gościa sportowego i hotelowego

  • przyjmowanie płatności oraz rezerwacji

  • aktywne wsparcie usług i produktów oferowanych przez obiekt

  • dbanie o wysoką jakość obsługi oraz pozytywny wizerunek PRS fairPlayce

  • profesjonalna obsługa stanowiska Recepcji

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i pracowitość

  • wysoka kultura osobista a uśmiech to Twój atut

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziane osoby mieszkające po sąsiedzku

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • System zmianowy

  • pracę w sympatycznym zespole

  • możliwość korzystania z obiektu sportowego

  • możliwość własnego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez fairPlayce. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 551761578