2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Darłowo
  7. Obsługa hotelowa - Darłówko
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Recepcjonistka

Lokalizacja

Darłowo, Darłówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Na sezon letni do naszego Ośrodka poszukujemy do pracy w Darłówku Zachodnim osób na stanowisko: Recepcjonistka

OPIS STANOWISKA:

• Do podstawowych zadań Recepcjonistki należy: bieżąca obsługa recepcji oraz Klientów hotelu.

Zapewniamy: Pracę w Ośrodku z ugruntowaną pozycja na rynku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Zakwaterowanie i wyżywienie

• Dla osób miejscowych możliwość pracy przez cały rok

• Zmianowy czas pracy

• Profesjonalne szkolenia stanowiskowe

• Pełne wsparcie firmy w początkowym okresie pracy

OCZEKUJEMY:

• Kultura osobista , miła aparycja

• Biegła znajomość komputera

• Zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych

Doświadczenie na powyższym stanowisku nie jest wymagane.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00 lub o przesyłanie CV poprzez formularz OLX. Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Darłowo, Darłówko
ID: 705753975