2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Darłowo
  7. Obsługa hotelowa - Darłówko
LARK
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Recepcjonistka Darłówko Zachodnie

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Darłowo, Darłówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie do nowo otwartego ośrodka wypoczynkowego NEPTUN w Darłówku poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka Dział sprzedaży i Marketingu Ośrodek Neptun

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa spraw klientów, odbieranie telefonów, odpisywanie na wiadomości mailowe,

  • Udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług świadczonych OW Neptun oraz zasad jej funkcjonowania,

  • Prowadzenie prawidłowych kalendarzy rezerwacji. Obsługa oprogramowania KWHotel i Profitroom.

  • Bieżące ofertowanie klienta indywidualnego i zapytań grupowych,

  • Wystawianie faktur, przyjmowanie i obsługa płatności za świadczone usługi,

  • Współpraca z innymi pracownikami, działami w celu świadczenia najwyższej jakości usług,

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z klientem "B1"

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Radzenie sobie w sytuacjach stresowych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • Oferujemy prace w systemie zmianowym w godzinach 8:00- 20:00

  • Szkolenia i bieżące wsparcie w tematyce działania ośrodka

  • Premie/nagrody

  • atrakcyjne wynagrodzenie

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Informacja w sprawie pracy:  Tel: 79*****30

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Darłowo, Darłówko
ID: 773212313