2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Gniezno
Dodane 25 kwietnia 2024

PRACA- Rejestratorka / Sekretarka medyczna

Wynagrodzenie

4 300 - 4 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

REJESTRATORKA / SEKRETARKA MEDYCZNA

Praca w placówce medycznej w Gnieźnie

Oferujemy:

- formę współpracy w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę

- stabilne zatrudnienie

 - możliwość rozwoju

-  pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagamy:

- mile widziane wykształcenie medyczne

- wysokiej kultury osobistej

- predyspozycji do pracy z pacjentami

- dobrej organizacji czasu pracy

- zaangażowania w powierzone zadania

- umiejętności ustalania priorytetów

- dyspozycyjności

- chęci rozwoju i pogłębiania wiedzy

Obowiązki Asystenta Medycznego:

- koordynowanie kalendarza i organizacja czasu pracy lekarza

- uzupełnianie dokumentacji medycznej pod nadzorem lekarza specjalisty w zakresie gabinetu i jednostek organizacyjnych

- prowadzenie rozliczeń wykonywanych usług

- dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji medycznej

- współpraca z personelem medycznym placówki

- rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów

- udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług medycznych

CV proszę przesyłać za pośrednictwem OLX do 24.09.2021 r. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

 „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez VIVAX sp. z o.o. sp. k.”

Klauzula informacyjna

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z Informujemy, że Administratorem państwa danych osobowych jest VIVAX sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gnieźnie (62-200), ul. Podkomorska 4 Kontakt z Inspektorem ochrony danych – vivax.com.pl Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla potrzeb aktualnej rekrutacji a w przypadku wyrażenia stosownej zgody- na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez VIVAX sp. z o.o. sp.k.. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcą. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 815437068