2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Pszczyna
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca Restauracja Brovar 16 Kelner / Kelnerka Pszczyna Rynek Browar

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Brovar16 - Pszczyna ul. Rynek 16.

Kelner / Kelnerka

Umowa o pracę/ pełny etat

Lub

Weekendy/umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie zamówień

  • Obsługa ala’cart gości restauracji i ogródka

  • Obsługa terminala płatniczego oraz urządzenia fiskalnego

  • Dbanie o czystość i wizerunek Restauracji

  • Dbanie o jak najwyższy standard obsługi

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w gastronomii

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia )

  • Umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu, który umożliwia przyjęcie zamówienia

  • Wysokiej kultury osobistej, uśmiechu oraz miłej aparycji

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu pracy

  • Możliwość awansu

  • Dodatkowo wysokie napiwki

  • Elastyczny grafik

zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Kozioł Sp. z o. o. z siedzibą w Pszczynie. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że pańskie dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 661467963