2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca - Restauracja Czerwone Gary w Olsztynie zatrudni Kasjerki/ów

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja Czerwone Gary w Galerii Warmińskiej w Olsztynie zatrudni ambitne i pracowite osoby do stałej pracy na stanowisko Kasjerka. Poszukujemy osób z pasją, zaangażowanych w swoją pracę, kreatywnych, które chcą wraz z nami tworzyć to miejsce, rosnąć wraz z nim a nie tylko w nim pracować.

Wymagania:

- chęć do pracy i zaangażowanie;

- umiejętność pracy w zespole;

- dyspozycyjność (praca zmianowa 9-16 i 14-21:30, od poniedziałku do soboty a także w niedziele handlowe)

- punktualność i sumienność;

- doświadczenie na podobnym stanowisku (nie musi być duże).

Obowiązki:

- obsługa klientów i doradztwo;

- obsługa kasy fiskalnej;

- przygotowanie napojów;

- dbałość o oznaczenia i czystość na dziale.

Oferujemy:

- umowę o pracę (lub jeśli wolisz inną formę zatrudnienia);

- stabilne warunki zatrudnienia;

- elastyczny grafik i możliwość dostosowania dni pracy do potrzeb;

- posiłek w pracy;

- pracę w przyjaznym otoczeniu;

- możliwość rozwoju lub zdobycia wiedzy według wybranej ścieżki kariery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 728408839