2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Lubuskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Zielona Góra
Dodane 14 maja 2024

Praca - Restauracja Olimp w Zielonej Górze zatrudni Zmywającą/ego

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Restauracja Olimp w Galerii Focus Mall w Zielonej Górze zatrudni osobę na stanowisko Zmywająca/y.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pół etatu (lub jeśli wolisz inną formę zatrudnienia);

- elastyczny grafik i możliwość dostosowania dni pracy do potrzeb;

- posiłek w pracy;

- pracę w przyjaznym otoczeniu.

Oczekujemy:

- chęć do pracy i zaangażowanie;

- umiejętność pracy w zespole;

- punktualność i sumienność;

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Twoje Obowiązki:

- zmywanie naczyń kuchennych;

- obsługa nowoczesnej zmywarki;

- inne, proste czynności zlecone przez Szefa Kuchni;

- utrzymanie czystości na zapleczu restauracji;

- dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt kuchenny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 908001530