2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Stężyca
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca rozbieracz - wykrawacz kurczaka, Робочий різак - різак для курей

Lokalizacja

Stężyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukiwani pracownicy do zakładu rozbioru drobiu.

Stanowisko: rozbieracz- wykrawacz drobiu,

Umowa o pracę, Praca zmianowa 5-6 dni w tygodniu,

Atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 zł. Praca na akord.

Możliwość zakwaterowania.

Osoba z doświadczeniem indywidualny system wynagrodzeń.

Zakres obowiązków:

Wycinanie kości z ćwiartki.

Trybowanie kurczaka.

Dbanie o swoje stanowisko pracy

Kontakt: 81 866*********15 307 425 (10:00-18:00)

Adres: Długowola 22B, 08-540 Stężyca

ZATRUDNIMY OSOBY Z UKRAINY

Шукаємо працівників на курячу фабрику для розбирання курячої тушки на елементи і вирізання м’яса з ноги курки Умова о праці. Праця по змінах: 6-14; 14-22, 5-6 днів в тиждень Праця від виробітку (акорд). Заробітна плата від 3000 злотих Запрошуємо людей бажаючих працьовати.

зрізання м'яса з кістки з чверті

Контакт: 81 866 53 20 (9:00-18-00) Адреса: Długowola 22B, 08-540 Stężyca

Lokalizacja

Stężyca,

Lubelskie

Lubelskie, Stężyca
ID: 544424620