2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Tikrow
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca | Rybnik | Pracownik do montażu rowerów | 34zł brutto

Wynagrodzenie

33,99 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Agencja pracy Tikrow o numerze KRAZ 17700 poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów pracownika do montażu rowerów w miejscowości Rybnik.

Atrakcyjne wynagrodzenie 34 zł brutto za godzinę wypłacane przelewem na konto zaraz po wykonanej pracy!

Miejsce pracy: 44-200 Rybnik, ul. Gliwicka 45

Obowiązki:

  • montaż elementów rowerowych,

  • obsługa elektronarzędzi ,

Zapraszamy do rejestracji za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 911258832