2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łowicz
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca! Serwisant Hog Slat - Łowicz

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Hog Slat Sp. z o. o. wiodący dostawca części zamiennych, wyposażenia oraz projektów pod klucz do hodowli trzody chlewnej i drobiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

SERWISANT

Miejsce pracy: Łowicz, Łódzkie

Zadania:

  • Wykonywanie montaży, napraw, przeglądów serwisowych urządzeń na fermach trzody chlewnej

  • Sprzedaż oraz promocja produktów firmy

  • Przyjmowanie, wydawanie i ewidencja towaru

  • Poprawne prowadzenie rejestrów magazynowych

  • Przestrzeganie procedur magazynowych i firmowych oraz przepisów BHP

  • Dbałość o ład i porządek w magazynie i na terenie przyległym

  • Dbałość o powierzone mienie firmy

Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – preferowane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku elektromechanika lub elektryka

  • Znajomość branży hodowlanej (trzoda-drób)

  • Uprawnienia SEP 1kV – wymóg obowiązkowy

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą

  • Wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego – dodatkowy atut

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hog Slat sp z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 910742524