2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oleśnica
  6. Pozostałe oferty pracy - Lucień
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca Sezonowa od zaraz! od jutra! Elastyczne Godziny Pracy!

Lokalizacja

Oleśnica, Lucień

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam Państwa.

Jesteśmy Firmą ogrodniczą/transportową. Od ponad 15 lat zajmujemy się przygotowaniem towaru dla klienta są to produkty takie jak: Kora, ziemia i inne nawozy ogrodowe.

  • Chcesz sobie dorobić do pensji? Masz dużo wolnego czasu? Zapraszamy :)

  • Praca dla mężczyzny! Szukam osoby dyspozycyjnej nie pijącej!

  • Praca najczęściej od poniedziałku do piątku + - w sobotę.

  • Zakres pracy: Dzień wcześniej lub tego samego dnia informuję co trzeba zrobić.

  • Czas pracy w zależności od tempa pracy oraz zamówień klientów.

  • Płatność do uzgodnienia na miejscu.

  • Obowiązki: Zajmujemy się pakowaniem towaru (kora, ziemia) w worki 80L i 60L.

  • W razie pytań, proszę dzwonić, udzielę resztę informacji.

  • Teren pracy znajduje się w Ligocie Polskiej k. Oleśnicy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica, Lucień
ID: 704962857