2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca sezonowa przy oklejaniu produktów - 2 zmiany

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma United Beverages jest jednym z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce i współpracuje z wiodącymi producentami w kraju i na świecie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25-ciu lat będąc jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Obecnie do Naszego oddziału w Toruniu (ul. Przelot 66) poszukujemy:

Pracowników do etykietowania produktów

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w systemie dwuzmianowym - 6.00-14.00 oraz 13.00-21.00,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • pracę od zaraz.

Zadania:

  • oznaczanie towarów znakami akcyzy i kontretykietami,

  • współpraca z magazynem,

  • wykonanie czynności załadunkowych i rozładunkowych,

  • wykonywanie prac porządkowych w magazynie,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych, magazynowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • niekaralność,

  • mile widziana książeczka sanepidowska,

  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność,

  • dobra kondycja fizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentu aplikacyjnego (CV) zawierające informacje, o których mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 poz. 357 z późn. zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, adres do korespondencji. W przypadku woli udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez United Beverages S.A. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest United Beverages S.A. z siedzibą w Toruniu, tel. kontaktowy 486 - pokaż numer telefonu - . Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu prowadzenia rekrutacji pracowników. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 25 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914384232