2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Karwia
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca sezonowa sprzątanie pensjonatów w Karwi

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karwia

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy chętnej Pani do pracy w domach wczasowych w Karwi. Praca w okresie letnim - w niektóre dni czerwca oraz w lipcu i sierpniu. Mile widziane osoby z okolicy.

Obowiązki:

  • sprzątanie i przygotowywanie pokoi/apartamentów na przyjazd gości;

  • utrzymanie porządku na terenie obiektów - zarówno na podwórku, jak i wewnątrz budynku;

  • przygotowanie śniadań w jednym z domów w formie bufetu szwedzkiego;

  • pranie i maglowanie pościeli.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;

  • miejsce noclegowe w Karwi;

  • częściowe wyżywienie;

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska;

  • osoby pełnoletnie;

  • sumienność i uczciwość.

Potrzebujemy osób dyspozycyjnych w niektóre dni czerwca oraz w lipcu i sierpniu od poniedziałku do niedzieli, praca około 8h dziennie.

W dni robocze proszę o kontakt po godzinie 15.

Więcej informacji pod numerem tel. 79*******49 lub poprzez wiadomość prywatną.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Karwia,

Pomorskie

Pomorskie, Karwia
ID: 833337374