2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Niebuszewo
Dodane 18 kwietnia 2024

PRACA SEZONOWA - Sprzedaż Owoców ( Wysokie Zarobki - ponad 8tys/msc )

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko: SPRZEDAWCA OWOCÓW

Opis stanowiska :

Poszukujemy osób na stanowisko sprzedawcy w sezonowym punkcie owoców, które będą odpowiedzialne za sprzedaż owoców, utrzymanie porządku w miejscu pracy, obsługę kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Punkty sprzedaży z owocami znajdują się w Szczecinie na lewobrzeżu.

Co oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • pracę przez cały okres trwania sezonu (od 20 maja do 20 lipca )

  • praca od poniedziałku do soboty

  • godziny pracy od godz 7/8 rano do ok. godz 18/19 (10-12h dziennie )

  • grafik ustalany co dwa tygodnie

  • szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • 29 złoty brutto za godzinę z premią od wyników sprzedaży

    (możliwość zarobienia ponad 8000 złoty na rękę za przepracowany miesiąc + premia od sprzedaży)

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • dyspozycyjności

  • wysoka kultura osobista

  • schludny ubiór

  • punktualność

  • odpowiedzialność

  • obowiązkowo status ucznia/studenta

  • Wiek od 18 do 26 lat

  • odpowiednie eksponowanie owoców

  • doradzanie klientom

  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagane dokumenty: CV wraz ze zdjęciem

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 911316550