2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Bobolin
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca sezonowa w food tracku na plaży

Wynagrodzenie

27,80 - 28,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bobolin

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam ambitnych i pracowitych osób do pracy w food track. Zależy mi na dobrej atmosferze oraz współpracy. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia nie jest to dla mnie duży problem, z chęcią osobiście nauczę i wdrożę cię w wykonywane czynności. :)

Zakres obowiązków:

  • umiejętność obsługi: pieca, frytkownicy, opiekacza, ekspresu do kawy.

  • Utrzymywanie porządku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

  • Umiejętność sprzedaży oraz obsługi kasy fiskalnej.

Opis:

  • Praca ta wymaga wysiłku fizycznego oraz powtarzalności i szybkości.

  • Praca jest momentami bardzo intensywna lecz również jest sporo czasu na odpoczynek.

  • Praca ta jest przeważnie każdego dnia lecz zdarzają się dni wolne, czas pracy może być zależny od warunków dogodnych co sprawia że wymagany jest elastyczny czas pracy.

W razie pytań proszę śmiało się ze mną kontaktować :)

Lokalizacja

Bobolin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Bobolin
ID: 903992077