2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Tuliszków
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca sezonowa w lodziarni Beza Krówka

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tuliszków

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W okresie od kwietnia do września poszukujemy pracowników w charakterze sprzedawcy w lodziarni Beza Krówka.

Praca dla osób w przedziale wiekowym od 18 do 26 roku życia.

Zakres obowiązków:

  • miła obsługa klienta,

  • sprzedaż lodów oraz napoi,

  • dbanie o czystość lokalu,

  • obsługa kasy fiskalnej.

Oczekujemy:

  • zaangażowania i uśmiechu,

  • posiadania ważnej legitymacji szkolnej/ studenckiej,

  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia,

  • dyspozycyjności w tygodniu oraz w weekendy,

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • elastyczny grafik odpowiadający Twoim możliwościom,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy szkolenie oraz wsparcie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do wysłania CV z dopiskiem TULISZKÓW

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Tuliszków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tuliszków
ID: 910571520