2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Niechorze
Dodane 21 kwietnia 2024

Praca sezonowa w Niechorzu - Smażalnia/Pizzeria- Obsługa klienta

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Niechorze

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

do pracy w smażalni/pizzerii nad morzem w sezonie letnim poszukujemy osób na stanowisko - Obsługa klienta

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zamówień

  • Rozliczanie płatności

  • Wydawanie zamówień

  • Uzupełnianie lodówek z napojami

  • Nalewanie piwa i robienie kawy (ekspres automatyczny)

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

  • Ukończenie 18 roku życia

  • Język polski komunikatywny

  • Język angielski/niemiecki podstawy

  • Książeczka sanepidowska

  • Wymagane minimalne doświadczenie w obsłudze klienta w gastronomii

  • Umiejętność obsługi systemu POS będzie dodatkowym atutem

  • Pozytywne nastawienie do pracy i sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy

  • Nocleg

  • Wyżywienie

  • Pracę od 8 do 10 h dziennie

  • Stawkę godzinową od 28zł/h netto na rękę

  • Premię uznaniowe uzależnione od zaangażowania

  • Dni wolne w trakcie sezonu

  • Umowa zlecenie/ umowa o pracę / B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 742920263