2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Niechorze
Dodane 21 kwietnia 2024

Praca sezonowa w Niechorzu - Smażalnia/Pizzeria- Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Niechorze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

do pracy w smażalni/pizzerii nad morzem w sezonie letnim poszukujemy osób na stanowisko - pomoc kuchenna. Praca od 1 czerwca

Opis stanowiska

  • Przygotowanie półproduktów

  • Utrzymywanie czystości w kuchni

  • Pomoc kucharzowi w wydawaniu dań

  • Możliwość przyuczenia do stanowiska kucharz/pizzerman

Wymagania

  • Ukończenie 18 roku życia

  • Język polski lub angielski komunikatywny

  • Książeczka sanepidowska

  • Wymagane minimalne doświadczenie w pracy w kuchni

  • Pozytywne nastawienie do pracy i sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy

  • Darmowy nocleg

  • Darmowe wyżywienie

  • Pracę od 8 do 10 h dziennie

  • Stawkę godzinową od 28zl/h netto na rękę ( w zależności od umiejętności i zaangażowania)

  • Premię uznaniowe uzależnione od zaangażowania

  • Dni wolne w trakcie sezonu

  • Umowa zlecenie/ umowa o pracę / B2B

  • Preferowane osoby uczące się

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV bądź kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 752874130