2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Zachodniopomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Sarbinowo
Dodane 06 kwietnia 2024

Praca sezonowa w pensjonacie nad morzem

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sarbinowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię Panią/dziewczynę do pracy w niewielkim pensjonacie (10 pokoi) w Sarbinowie nad morzem - "DOM NA WZGÓRZU". Praca sezonowa od 15.05. do 15.09. 2024

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pokoi oraz ciągów komunikacyjnych

  • wykonywanie pielęgnacyjnych prac w ogrodzie, tj. przesadzanie kwiatów, podlewanie roślin, koszenie trawy

Proponuję wynagrodzenie 4500 zł brutto za miesiąc + 2000 zł premii za efektywną pracę oraz utrzymanie zatrudnienia przez cały sezon, tzn. od 15.05. do 15.09.2024 r. - co łącznie daje 15 500 zł brutto za trzy miesiące pracy. Godziny pracy elastyczne w zależności od potrzeby - 4-6 h dziennie, max. 160 h miesięcznie, z jednym ruchomym wolnym dniem w tygodniu.

*możliwość pracy po sezonie w zakresie 2 dni w tygodniu, w zależności od potrzeby.

Lokalizacja

Sarbinowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sarbinowo
ID: 909813245