2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oława
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca sezonowa w Termach Jakuba na Basenie Letnim

Lokalizacja

Oława

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Baseny Miejskie Termy Jakuba poszukują pracowników do pracy sezonowej na Basenie Letnim.

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach sanitarnych i w szatni,

  • sprzątanie terenów zielonych oraz wokół niecki basenowej,

  • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w toaletach,

  • sprzątanie terenu, obiektu po zamknięciu.

Praca w godz. 10.00 do 22.00 (do uzgodnienia)

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 911980933