2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ciechanów
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca ! Sklep firmowy Piekarni K. Zieliński w Ciechanowie

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik sklepu/kasjer

Rodzaj pracy: Praca na umowę zlecenie

Miejsce pracy: Sklep firmowy Piekarni K. Zieliński Ciechanów

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,

  • interesującą pracę w renomowanej firmie,

Oferty prosimy wysyłać na e-mail, w tytule wiadomości prosimy wpisać "Praca Ciechanów”. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami, nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Spiżarnia Smakosza, Natural Sweet Good spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Żurominie (09-300), ul. Wyzwolenia 40, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000555201, NIP: 51**533, REGON: 36140126800000, w celu realizacji niezbędnych potrzeb procesu rekrutacji w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018, poz. 917 z późn.zm) przy zachowaniu postanowień Polityki prywatności i postanowień rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”). Zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, jak również prawie do wycofania zgody w każdym czasie.

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 899182820