2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jarosławiec
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca Sklep Spożywczy w Jarosławcu przy deptaku nad morzem

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy w sklepie spożywczym w Jarosławcu nad morzem.

Wymagania:

  • Skończone 18lat

  • Systematyczność

  • Uczciwość

  • Kultura osobista

  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Mile widziana:

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

Obowiązki:

  • Obsługiwanie klientów

  • Przygotowywania dostarczonego towaru do sprzedaży (metkowanie, układanie na półkach)

  • Przeprowadzanie transakcji kasowych

  • Dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

Oferujemy pracę w sklepie spożywczym nad samym deptaku na plaży w miejscowości Jarosławiec. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Możliwość zakwaterowania. Szukamy również osób do pracy na innych stanowiskach na ośrodku wczasowym.

Jeżeli chcesz połączyć prace oraz pobyt nad pięknym polskim morzem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie CV na adres mailowy.

Zapraszamy!

Lokalizacja

Jarosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Jarosławiec
ID: 913649671