2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wilda
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Sklep Żabka Poznań Wilda

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukuję pracowników do sklepu Żabka na Wildzie

Praca zmianowa 6.00-14.30, 14.30-23.00.

Poszukuję osób z doświadczeniem na w/w stanowisku, dla osób z doświadczeniem w pracy w Żabce oferuję wyższą stawkę. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś energiczny/energiczna, szybko się uczysz to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Oferuje:

  • Pracę w miłej atmosferze pod najbardziej rozpoznawalnym logo
  • Umowę o pracę/zlecenie
  • Wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • Zmianowy system pracy
  • Możliwość rozwoju dla najlepszych

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość
  • Chęć uczenia się i zdobywania wiedzy
  • Książeczka sanepidu lub chęć do jej założenia

Obowiązki:

  • Najlepsza obsługa klienta w mieście
  • Aktywna sprzedaż (promocje, pakiety)
  • Rozładunek dostaw
  • Dbanie o ekspozycje towarów, uzupełnianie braków półkowych
  • Dbanie o porządek i czystość w sklepie

Proszę o przesłanie CV na e-mial lub za pośrednictwem olx. Dziękuję

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 733195638