2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Dobrodzień
Dodane 02 maja 2024

Praca ślusarz/ spawacz

Lokalizacja

Dobrodzień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: ślusarz/ spawacz

Zakres obowiązków

  • Obróbka elementów metalowych

  • Spawanie elektryczne metodą MAG, MIG, TIG

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż.

  • Dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Uprawnienia spawalnicze metoda MAG, MIG, TIG

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza / ślusarza

  • Dbałość o jakość własnej pracy

  • Dobra organizacja pracy i terminowość w realizacji zaplanowanych zadań

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat),

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś osobą chętną do pracy w międzynarodowym środowisku, prześlij swoje CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Dobrodzień,

Opolskie

Opolskie, Dobrodzień
ID: 914428726