2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Pilzno
Dodane 12 kwietnia 2024

praca : spawacz MAG 135 pilne !

Wynagrodzenie

8 400 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pilzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

"MET-CHEM" Zakłady Metalowo-Chemiczne Pilzno, Firma specjalizująca się w produkcji spawanych konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowiska: spawacz MAG 135,

Miejsce pracy: Pilzno, podkarpacki

Opis stanowiska: spawacz MAG 135

  • rekrutacja:

    • wykonanie próby spawania zgodnej z posiadanymi kwalifikacjami umiejętnościami.

  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG - mile widziane

  • aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie MAG 135 -mile widziane

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    przy doświadczeniu min. 5 letnim proponujemy wynagrodzenie: 7000 zł netto /miesięcznie z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych.

oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne warunki zatrudnienia:

- realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

- pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV lub kontakt telefoniczny.

W CV prosimy o załączenie adnotacji o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę MET-CHEM Pilzno.

Lokalizacja

Pilzno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pilzno
ID: 899328630