2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wykroty
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Spawacz MAG 135 Praca na 2 zmiany

Wynagrodzenie

6 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wykroty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Spawacz MAG

Wymagania:

  • dobra umiejętność spawania metodą MAG

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • uprawnienia spawalnicze MAG 135

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • spawanie stolarki stalowej

  • obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju - darmowe kursy oraz szkolenia (uprawnienia spawalnicze , kurs na suwnice , kurs na wózki widłowe) ,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (uprawnień) .

  • Stawka początkowa na okresie próbnym z premią 6600 zł brutto

  • praca w systemie dwu zmianowym.

  • Premia roczna frekwencyjna - 1500 zł

  • Premia świąteczna 1000 zł

  • Dodatek na dojazdy 150 zł

  • Każda przepracowana nadgodzina naliczana jest jako +100% do wynagrodzenia

  • Nadgodziny rozliczne są co miesiąc

  • Pakiety medyczne LUXmed

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Premia za polecenie pracownika do pracy 2000 zł

  • Spawanie nowoczesnymi spawarkami Merkle , Orlikon

  • Maski spawalnicze z filtracja 3M Speedglas

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

PRZETWARZANIE PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Novoferm Door Sp. z o.o. z siedzibą w Wykrotach  (59-730), ul. Wyzwolenia 46 .

- Inspektorem ochrony danych osobowych jest  Novoferm Door Sp. z o.o.

- Przetwarzamy wyłącznie dane osobowe zawarte w dokumentach, które zostały nam przez Panią/Pana udostępnione: imię i nazwisko, dane teleadresowe, przebieg kariery zawodowej.

- Udostępnione nam przez Panią/Pana dane osobowe, zawarte w przesłanych do nas dokumentach, przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji projektów rekrutacyjnych.

- Pani/Pana dane osobowe są pozyskane bezpośrednio z przesłanej do nas dokumentacji rekrutacyjnej, dane te są zbierane wyłącznie drogą elektroniczną.

- Pani/Pana dane przetwarzane są w systemie informatycznym (istniejący zbiór).

- Dane te będą udostępniane potencjalnym pracodawcom wyłącznie za Pani/Pana zgodą.

- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji.

- Na podstawie wyrażenia osobnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, będą one przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Novoferm Door Sp. z o.o., dopóki nie zostanie zgłoszony sprzeciw wobec ich przetwarzania.

- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

- Posiada Pani/Pan prawo do żądania usunięcia swoich danych z naszej bazy.

- Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Wykroty,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wykroty
ID: 712352331