2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Jabłonna
Dodane 01 maja 2024

Praca spawacz tig

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jabłonna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Doświadczenie w spawaniu instalacji rurowych metodą TIG (141),

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze

  • Spawanie rurociągów ze stali czarnej i nierdzewnej metodą TIG/MIG.

  • Spawanie konstrukcji stalowych .

  • Montaż na podstawie rysunku technicznego.

  • Przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż.

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz.

    • Umiejętność spawania metodą TIG 141 i MAG 135

    • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

    To oferujemy

    Pewne miejsce pracy w solidnym, dynamicznie rozwijającej się firmie

    Satysfakcjonujące wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 884234941