2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Piotrków Trybunalski
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Szlachet-Stal z siedzibą w Piotrkowie Tryb. poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie danych, aktualizacja firmowej bazy danych ( Subiekt)

  • przyjmowanie i ewidencja zamówień

  • sporządzanie zleceń produkcyjnych

  • współpraca z Działem Technologii w zakresie rysunków i dokumentów do zleceń

  • ewidencja wydanych i zakończonych zleceń

  • organizacja, uzupełnienia i aktualizacja folderów z danymi dla Działu Wsparcia Sprzedaży ( zdjęcia, filmy, karty katalogowe, techniczne)

  • współpraca z Marketingiem w zakresie gotowych i wytworzonych towarów

  • Współpraca z Działem Magazynu w zakresie dostarczania dokumentów wysyłkowych WZ

  • generowanie list wysyłkowych i dzienne raporty wysyłek

  • dbanie o wizerunek Firmy i własny

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (licencjat) plus min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych ( pakiet MSOffice, program pocztowy, program do fakturowania)

  • Umiejętność obsługi programu AutoCAD

  • znajomość języka angielskiego i /lub rosyjskiego

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • docelowo delegacje do różnych zakątków świata ( prowadzimy aktywną sprzedaż w Afryce, Azji, Europie, Ameryce Północnej)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 668553192