2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Inowrocław
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca - Specjalista Ochrony Ppoż w Ciech Soda Polska

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony Ppoż.

  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz oceny związanej z ryzkiem oraz zagrożeniem wybuchu

  • Przeprowadzanie kontroli w zakresie przestrzegania przeciwpożarowych wymagań techniczno-budowlanych oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej

  • Sprawowanie kontroli i nadzoru nad urządzeniami przeciwpożarowymi, przeciwwybuchowymi i podręcznym sprzętem gaśniczym

  • Nadzorowanie podmiotów zewnętrznych świadczących usługi w zakresie napraw, konserwacji, przeglądów urządzeń przeciwpożarowych, przeciwwybuchowych i podręcznego sprzętu gaśniczego

  • Sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ)

  • Nadzór nad nowo powstałymi urządzeniami przeciwpożarowymi i przeciwwybuchowymi

  • Uczestnictwo w zespołach odbiorowych urządzeń przeciwpożarowych i przeciwwybuchowych

  • Wsparcia kadry kierowniczej zakładów produkcyjnych w zakresie ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej

  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych

  • Planowanie potrzeb w zakresie remontów, inwestycji i bieżących zakupów dotyczących zabezpieczeń Ppoż

  • Udział w opracowaniu wytycznych, instrukcji i zarządzeń wewnętrznych w zakresie ochrony Ppoż

  • Sporządzanie rocznych raportów przedstawiających informację o stanie ochrony Ppoż oraz mających na celu poprawę stanu ochrony Ppoż

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia do pracy na stanowisku Specjalisty ppoż. lub Inspektora ppoż.

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w branży przemysłowej

  • Praktyczna znajomość przepisów ppoż. w środowisku zakładu produkcyjnego

  • Umiejętność współpracy i komunikowania się na różnych poziomach w organizacji

  • Umiejętność ustalania priorytetów, przy aktywnym udziale w kilku różnych projektach jednocześnie

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

Ponadto jesteś proaktywna/y, dyspozycyjna/y i zaangażowana/y, masz energię do ciągłej poprawy standardów bezpieczeństwa pracy oraz znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przejrzysty system premiowy

  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 909424462