2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Inowrocław
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca - Specjalista / Specjalistka Operacji Magazynowych w CIECH Cargo

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CIECH Cargo to przedsiębiorstwo transportowe należące do Grupy Kapitałowej CIECH, jednej z największych grup chemicznych w Europie Środkowo–Wschodniej. Spółka powstała w 2000 roku i początkowo koncentrowała się na transporcie sody, by z czasem stać się wszechstronnym przewoźnikiem kolejowym oferującym konkurencyjne usługi transportowe m.in. kruszyw, węgla czy materiałów niebezpiecznych.

Możliwość pracy w siedzibie spółki w Inowrocławiu lub Janikowie

Twój zakres obowiązków:

  • Efektywne i sumienne prowadzenie procesów magazynowych, m.in. przyjmowanie dostaw, rozmieszczanie dostawy zgodnie z przyjętym standardem, opisywanie faktur

  • Obsługa oraz komplementacja zamówień w kooperacji z Działem Zakupów oraz innymi komórkami firmy

  • Aktywny kontakt z dostawcami

  • Inicjowanie rozwiązań poprawiających funkcjonalność w zarządzanym obszarze

  • Obsługa programu operacyjnego Railsoft oraz innych programów operacyjnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze magazynu, zakupów

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Doświadczenie i praktyczna wiedza w zakresie taboru kolejowego

  • Znajomość nowinek technicznych i i rozwiązań technologicznych w obszarze kolejnictwa

  • Obsługa wózka jezdniowego

  • Obsługa gospodarki magazynowej MPiS

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w wersji elektronicznej

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przejrzysty system premiowy

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 909702451