2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Janikowo
Dodane 14 maja 2024

Praca - Specjalista Utrzymania Ruchu - Mechanik w Ciech Soda Polska

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie utrzymaniem ruchu i remontów w ramach branży mechanicznej w powierzonym obszarze (Elektrociepłownia)
  • Organizowanie i koordynowanie całokształtu prac w celu zapewniania ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Bieżąca ocena stanu technicznego urządzeń oraz diagnozowanie stanów awaryjnych
  • Nadzór nad realizacją zadań oraz ich rozliczanie we wszystkich aspektach utrzymania ruchu w powierzonym obszarze
  • Inicjowanie oraz wdrażanie projektów mających na celu poprawę jakości, bezpieczeństwa i wydajności produkcji oraz minimalizację kosztów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn
  • Umiejętności pracy w zespole, planowania i organizacji pracy
  • Samodzielność, zaangażowanie, wysoką efektywność w realizacji powierzonych zadań
  • Doświadczenie w nadzorze nad infrastrukturą techniczną oraz w utrzymaniu pełnej sprawności maszyn i urządzeń w obszarze energetyki (elektrociepłownie), minimalizowaniu ilości przestojów technicznych, podejmowaniu działań prewencyjnych
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne w zakresie Dozoru dla urządzeń grupa II.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Przejrzysty system premiowy
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Janikowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Janikowo
ID: 882828731