2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Śrem
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca specjalista wsparcia IT Green Bike

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Opis

Specjalista wsparcia IT

Zakres Obowiązków

Ø Przyjmowanie informacji o problemach i pomoc w ich rozwiązaniu,

Ø Udzielanie zdalnej pomocy technicznej, a w razie konieczności,

Ø Administrowanie istniejącą infrastrukturą IT , oraz utrzymywanie ciągłości pracy systemów,

Ø Wdrażanie i rozwijanie rozwiązań usprawniających system,

Ø Współpraca z innymi zespołami w zakresie wsparcia IT.

Nasze wymagania

Ø Sumienność, punktualność, zaangażowanie,

Ø Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz administrowania systemami operacyjnymi (Windows, Linux, OS X),

Ø Znajomość zagadnień budowy oraz konfiguracji sieci komputerowych,

Ø Umiejętność konfiguracji oraz administracji urządzeniami sieciowymi (modemy, routery, switche itp.),

Ø Znajomość serwerowych systemów operacyjnych, administrowanie takimi systemami,

Ø Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

Ø Umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie w prowadzone projekty,

Ø Prawo jazdy kat. B.

O projekcie

Ø Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za całościowe wsparcie firmy, administrowaniu istniejącą infrastrukturą IT;

Ø Kreowaniu i wdrażaniu całkowicie nowych projektów, zgodnych z potrzebami biznesu,

Ø Kompleksowe działania-wsparcia dla oddziałów naszej firmy,

Ø Znalezienie i zastosowanie rozwiązań, które zapewniają rozwój naszej organizacji, a Tobie zapewnią pracę pełną wyzwań, w której doświadczony specjalista będzie mógł zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się zawodowo.

Co Oferujemy

Ø Pracę pełną wyzwań oraz możliwość kreowania i prowadzenia projektów w dynamicznym środowisku,

Ø Możliwość zdobycia wiedzy i pracy w różnorodnych środowiskach teleinformatycznych,

Ø Wynagrodzenie dopasowane do posiadanej wiedzy,

Ø Pracę w zgranym zespole w świetnej atmosferze,

Ø Dużą samodzielność w działaniu,

Ø Atrakcyjne warunki współpracy długofalową współpracę.

"Administratorem przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych osobowych jest Green Bike Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością ul. Gostyńska 51, 63-100 Śrem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO a w przypadku wyrażenia zgody, także w następnych postępowaniach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – w takim przypadku prosimy o zapis „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłej rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami."

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 910266993