2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skawina
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca- Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukasz pracy, interesujesz się tematyką transportu i nie boisz się kontaktu z klientem?

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubisz kontakt z ludźmi? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do naszego Teamu

Główne obowiązki:

*prowadzenie samochodów do 3,5t, 7,5 t i 13,6.

* pozyskanie ładunków oraz ich wycena i oferowanie usług w transporcie

* pełna organizacja i kontrola przebiegu procesu transportowego

* budowanie długofalowej relacji między Klientami i przewoźnikami

* monitorowanie jakości świadczonych usług

* kontrola i raportowanie terminowości, kosztów transportu oraz marży

* kompleksowa realizacja zleceń (pozyskanie ładunku, wybór przewoźnika, prowadzenie dokumentacji

operacyjnej, monitorowanie statusu zlecenia)

Oczekiwania:

* wymagane doświadczenie zawodowe w branży transportowej min. 2 lata

* umiejętność pracy pod presją czasu

* planowanie i perspektywiczne myślenie

* znajomość przepisów czasu pracy kierowcy

* znajomość MS Office

* umiejętność pracy w zespole

* samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja własnej pracy

* umiejętności negocjacyjne

* znajomość j.francuskiego lub j.angielskiego

* preferowane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* pracę w młodym, dynamicznym zespole

* szereg benefitów (karty multisport, dofinansowanie do obiadów, bezpłatne zajęcia jogi, itp)

* szkolenia dedykowane dla spedytorów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem Praca SKAWINA.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 677304883