2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Grzegórzki
Dodane 07 maja 2024

Praca sprzątanie apartamentów hotelowych

Wynagrodzenie

22 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Firma Parkcity poszukuje pracownika do sprzątania, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości w kilku apartamentach na wynajem krótkoterminowy zlokalizowanych przy ulicy Mogilskiej 120b i bliskiej okolicy.

Praca polegać będzie na sprzątaniu i przygotowywaniu apartamentów przed przyjazdem kolejnych gości.

Obowiązki:

- sprzątanie łazienek, kuchni, sypialni

- zmienianie pościeli oraz ręczników,

- uzupełnianie zapasów, takich jak mydło, papier toaletowy, kawa, cukier, itp.,

- monitorowanie stanu technicznego apartamentów i zgłaszanie ewentualnych problemów.

Wymagania:

- dostępność do pracy w godzinach 10:00-16:00 w dni powszednie oraz w weekendy(dostępność nie oznacza, że każdego dnia jest sześć godzin pracy)

- sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

- doświadczenie w pracy pokojowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy umowę zlecenie.

Preferowane osoby z bliskiej okolicy.

Stawka godzinowa:

  • w pierwszym miesiącu pracy: 22 zł netto w tygodniu/24 zł netto niedziela i święto

  • w drugim miesiącu pracy: 24 zł netto w tygodniu/26 zł netto niedziela i święto

  • po 6miesiącach pracy: 26 zł netto w tygodniu/28 zł netto niedziela i święto

Istnieje także możliwość rozliczania, w przypadku pracy dorywczej -30zł netto od przygotowanego apartamentu.

Sprzątanie próbne płatne.

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz OLX/ telefonicznie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 916765763