2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Nowęcin
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca sprzątanie domków Łeba

Lokalizacja

Nowęcin

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do sprzątania domków w Łebie. Preferujemy osoby z doświadczeniem, które już pracowały na podobnym stanowisku, osoby znające swoje możliwości i chętne do solidnej pracy.

Praca jest w nowym ośrodku w przyjaznej atmosferze. Zakres obowiązków:

sprzątanie domków, utrzymanie porządku na terenie ośrodka.

Dokładność i szybkość wymagana.

Pracę mamy dla dwóch osób, w weekendy może być również trzecia osoba dorywczo.

Nie oferujemy noclegu, więc oferta jest dla osób dojeżdżających z okolic.

Praca od około połowy czerwca, do ustalenia. Możliwy dzień wolny w tygodniu. Godziny ok. od 8 do 16.

Szczegóły i zakres obowiązków tylko kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Nowęcin,

Pomorskie

Pomorskie, Nowęcin
ID: 914382403