2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Opole
Dodane 17 maja 2024

Praca - Sprzątanie, utrzymanie czystości

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych.

Zakres obowiązków:

- utrzymanie czystości w częściach wspólnych,

- sprzątanie biur, toalet i pomieszczeń socjalnych.

 Wymagania:

- dyspozycyjność w podanych godzinach,

- sumienność w wykonywaniu obowiązków,

- mile widziane doświadczenie.

 Oferujemy:

- wszystkie niezbędne do pracy produkty i narzędzia,

- pracę 2 razy w tygodniu w godzinach od 9.00 do 17.00,

- zatrudnienie na umowę-zlecenie,

- wynagrodzenie od 500 zł netto za miesiąc.

Biuro znajduje się w okolicach CH Karolinka.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 663 331 969

w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918937547