2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łowicz
Dodane 10 kwietnia 2024

PRACA Sprzedawca Magazynier Hog Slat - Łowicz

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hog Slat Sp. z o. o. wiodący dostawca części zamiennych, wyposażenia oraz projektów pod klucz do hodowli trzody chlewnej i drobiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Łowicz, Łódzkie

Zadania:

  • Sprzedaż oraz promocja produktów firmy

  • Przyjmowanie, wydawanie i ewidencja towaru

  • Poprawne prowadzenie rejestrów magazynowych

  • Dbałość o powierzone mienie firmy

Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą

  • Wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży hodowlanej (trzoda-drób) – dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia produktowe

  • Dla osób z mniejszym doświadczeniem szkolenia sprzedażowe i magazynowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hog Slat sp z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 910743183