2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Żywiec
Madej Wróbel
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca sprzedawca Żywiec - zlecenie

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Madej Wróbel Sp. z o.o.

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno - wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do zespołu!!! Rozwijaj swój potencjał!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM

Miejsce zatrudnienia:

Żywiec ul. Kościuszki 42 sklep firmowy Madej Wróbel

Dołącz do nas jeżeli:

  • Lubisz pracę z ludźmi,
  • Jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,
  • Chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w branży handlowej

Zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym;
  • Sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej;
  • Dbanie o ekspozycje towaru;
  • Dbanie o wizerunek firmy;
  • Prace porządkowe w sklepie;

Poszukiwane kompetencje

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej;
  • Doświadczenie w sprzedaży;

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienia w oparciu na umowę zlecenie;
  • Premie uznaniowe;
  • Pracę w systemie 2 zmianowym, w godzinach 6.00-14.00, 10.00-18.00.

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Żywiec
ID: 913038618