2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Chorzów
GPW S.A.
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca! Stabilne warunki! Mechanik wodomierzy - GPW S.A.

Wynagrodzenie

5 100 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej poszukuje kandydata do pracy w Oddziale Gospodarki Wodomierzowej w Chorzowie na stanowisku:

Mechanika wodomierzy

Główny zakres obowiązków:

-dokonywanie oceny stanu technicznego wodomierzy oraz przepływomierzy,

-naprawa, regulacja wodomierzy oraz przepływomierzy,

-przygotowywanie urządzeń do czynności legalizacyjnych

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe o profilu technicznym

  • doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy praktyki

  • obsługa komputera

Dodatkowo:

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i sumienność

 Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne G-1

Oferujemy m.in.:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę

  • comiesięczna premia regulaminowa w wysokości 10% podstawy

  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport

  • możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego

  • dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, „wczasy pod gruszą”, inne)

  • imprezy integracyjne

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • i wiele innych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 902589690