2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Międzybórz
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca Stacja Paliw ORLEN S.A miejscowość Międzybórz

Lokalizacja

Międzybórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stacja Paliw ORLEN S.A w miejscowości Międzybórz

Obecnie oferujemy pracę na Stacji Paliw na stanowisku:

  • Pracownik Obsługi Klienta na sklepie

  • Pracownik podjazdu

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szukasz stabilnego zatrudnienia lub chcesz dorobić a może potrzebujesz dodatkowej pracy lub pracy wakacyjnej? Jesteś uczciwy, miły, pogodny i pozytywnie zakręcony to jest to praca dla Ciebie bez względu na Twój wiek !

Zakres obowiązków:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami Firmy

- dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

- realizowanie wyznaczonych celów

Oferujemy:

- umowę o pracę lub zlecenie

- stałe wynagrodzenie + system premiowy

- elastyczny czas pracy

- pakiet nowoczesnych szkoleń

- możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przedstawienie CV poprzez portal lub osobiście w kasie stacji.

Prosimy o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych RODO .

Lokalizacja

Międzybórz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Międzybórz
ID: 611976183