2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Września
Dodane 12 maja 2024

Praca-Stacja paliw Shell we Wrześni ul. Wrocławska 1a

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Stacja paliw Shell we Wrześni zatrudni na stanowisko:

Pracownik Obsługi klienta/Sprzedawca

Wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • obsługa klienta według standardu firmy Shell

  • komunikowanie aktualnych promocji produktowych

  • prace porządkowe ,dbałość o czystość i porządek na stacji

    Oczekiwania wobec kandydatów:

  • otwartość na kontakty z ludźmi

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy - praca po 12h / 14 dni w m-cu , dwie zmiany

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (Ty wybierasz )

  • atrakcyjny system premiowy

  • szkolenia wdrożeniowe

  • zniżki na paliwa i produkty food & coffee

Wymagany wiek min.18lat.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv w odpowiedzi na ogłoszenie .

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 807624390