2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Końskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca/Staż dla Doradcy Klienta/Sprzedawcy w salonie sukien ślubnych

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany Doradca klientka/Sprzedawca do LEI BRILLA Salon Mody Ślubnej

Poszukujemy do pracy energicznej i pozytywnej osoby na stanowisko stylista-sprzedawca

do salonu sukien ślubnych. Wymagana komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu

kontaktów z klientkami. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.

Główne obowiązki:

  • Doradztwo i pomoc klientkom w wyborze sukien ślubnych

  • Przeprowadzanie przymiarek i dostosowanie sukien do wymagań klientów

  • Zarządzanie zamówieniami i koordynowanie dostaw sukien

  • Utrzymywanie porządku i czystości w salonie

Mile widziane:

  • Podstawy krawiectwa

  • Zaangażowanie w prowadzenie mediów społecznościowych firmy IG, FB, TikTok (tworzenie zdjęć, rolek, stories)

Oferujemy:

  • Umowę o prace lub staż w celu przyuczenia do zawodu

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Przyjazne i inspirujące środowisko pracy

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami w celu kontynuacji procesu rekrutacyjnego. Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U.z 2002 r. Nr 101,póz.926)”

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 909100232