2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Łomianki
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca stolarz, montażysta meblowy, pilarz

Wynagrodzenie

25 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Pracownia stolarska w Łomiankach o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób do pracy na stanowiskach: stolarz, montażysta meblowy, operator piły, pilarz . Zajmujemy się produkcją i wykończeniem powierzchni biurowych i handlowych. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i pracę w zgranym zespole. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony park maszynowy oraz zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy.

Zadania:

  • produkcja oraz montaż mebli,

  • cięcie i obróbka płyty wiórowej, MDF, laminowanej, fornirowanej, lakierowanej

  • skręcanie i składanie elementów meblowych na podstawie otrzymanego rysunku

  • kontrola jakości wytworzonych elementów

  • profesjonalny montaż mebli zgodnie z projektem

  • montaż sprzętu AGD - podłączenie urządzeń

  • obsługa piły formatowej oraz CNC

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość materiałów i technologii wykonania mebli

  • umiejętność samodzielnego wykonania mebli

  • zdolności manualne

  • rzetelność i precyzja

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. tel. 66*******75

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 882877827