2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Lubuskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Zielona Góra
Dodane 06 kwietnia 2024

Praca stylistka paznokci

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mój salon nieustannie się rozwija, dlatego obecnie poszukuję stylistki paznokci, która ma doświadczenie i chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • stylizacja paznokci (manicure i pedicure)

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Moje wymagania

  • umiejętność wykonania manicure

  • umiejętność stylizacji paznokci metodą hybrydową oraz żelową

  • dokładność, poczucie estetyki, staranność

  • dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista

  • punktualność, samodyscyplina

  • chęci do poszerzenia wiedzy, szkoleń i dokształcania się

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnej stylistki paznokci.

Oferuję

  • stabilną pracę w salonie o ugruntowanej pozycji

  • szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, komunikacji i obsługi klienta;

  • w pełni wyposażone stanowisko oraz pracę na profesjonalnych produktach

  • jasny, uczciwy i przejrzysty system wynagrodzenia

  • elastyczny grafik

  • miłą i koleżeńską atmosferę.

Jeśli jesteś miłą i pozytywnie nastawioną stylistką paznokci, masz pasję i chęć do nauki - być może to właśnie Ciebie szukam.

Wyślij swoje zgłoszenie zawierające opis kwalifikacji, doświadczenia oraz zdjęcia prac na adres mailowy lub poprzez formularz olx.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 831092526