2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łomna-Las
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Szuka Człowieka :)

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomna-Las

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

*Obsługa urządzeń sklepowych w tym kasy fiskalnej

*Przygotowanie towaru do wyłożenie

*Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek na sklepie

*Doradztwo w sprzedaży produktów odpowiadające na potrzeby Klienta

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

*Zatrudnienia w ramach umowy zlecenie lub o pracę

*Systemu premiowego opartego na wynikach sklepu

*Szkoleń oraz możliwości awansu

CO UŁATWI CI REALIZACJĘ ZADAŃ?

*Umiejętność szybkiego uczenia się

*Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy

*Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki

*Umiejętność pracy w zespole

*Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem

*Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy

Lokalizacja

Łomna-Las,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomna-Las
ID: 914648823