2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Święte
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca|Technik ds. Oczyszczalni|Środa Śląska|Oczyszczalnia|PepsiCo

Lokalizacja

Święte

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Drogi kandydacie!

Wiesz za co cenią PepsiCo nasi pracownicy?

  • atmosferę

  • za możliwość pracy z osobami na których pomoc można liczyć w każdym momencie

  • za wypłatę wynagrodzenia na czas

  • stabilność zatrudniania

  • możliwość rozwoju

  • za współpracę z świetnymi kierownikami

  • dynamikę pracy, codziennie dzieje się coś innego

Chciałbyś/chciałbyś dołączyć do takiej organizacji? Zapraszamy !

MIEJSCE PRACY: miejscowość Święte (5km od Środy Śląskiej) ul. Innowacji 2a

POSZUKUJEMY: Technika ds. Oczyszczalni

Zakres obowiązków

·        Eksploatacja oczyszczalni pod kątem technicznym

·        Bieżąca kontrola pracy urządzeń technologicznych (pompy, mieszadła, zgarniacze oraz pozostała instalacja technologiczna)

·        Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn (wymiana olejów, smarowanie, konserwacja)

·        Odczytywanie i spisywanie parametrów z przyrządów kontrolno-pomiarowych

·        Gospodarka odpadami oraz skrobią

·        Pobieranie prób ścieków oraz wykonywanie prostych analiz

·        Prawidłowe reagowanie na zjawiska mogące wpłynąć negatywnie na środowisko

·        Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze oczyszczalni

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum zasadnicze kierunkowe (ochrona środowiska, elektryk, mechanik)

·        Znajomość podstawowych zagadnień mechaniki i elektryki

·        Podstawowa znajomość obsługi komputera

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 12-godzinnym

Mile widziane:

·        Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań

·        Uprawnienia energetyczne, elektryczne, gazowe – eksploatacja

·        Uprawnienia na wózki widłowe

·        Znajomość systemu SCADA

KORZYŚCI Z PRACY W PEPSICO:

·        konkurencyjne wynagrodzenie,

·        pakiet dodatkowych benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie Uniqa, prywatną opiekę medyczną Luxmed bądź Signal Iduna dla Ciebie i rodziny, pakiet emerytalny PPK, kartę Multisport, nielimitowany dostęp do produkowanych przez nas słonych przekąsek oraz napojów na terenie fabryki

·        udział w programach wyróżnień i doceniania, program poleceń - poleć do pracy swojego znajomego i zyskaj 1 tyś zł netto!

·        możliwość korzystania z darmowej i w pełni poufnej Linii Wsparcia EAP ICAS, dostępnej 24h na dobę, 365 dni w roku. Zapewnia ona dostęp do szerokiego grona ekspertów i specjalistów (tj. prawnicy, finansiści, psychologowie, doradcy podatkowi, coachowie biznesu), którzy mogą pomóc rozwiązać wszelkie sytuacje problemowe, pojawiające się w życiu prywatnym oraz zawodowym

·        dostęp do platformy kafeteryjno – well-beingowej WorkSmile

·        realna możliwość rozwoju i awansu

·        transport do miejsca pracy

·        stołówka pracownicza (dofinansowana przez pracodawcę)

. nowoczesna siłownia (darmowa, dla wszystkich pracowników fabryki)

·        dodatek za pracę w godzinach nocnych w wysokości 60% godzinowej stawki minimalnej

·        zdobycie unikalnego doświadczenia z zakresu obsługi i funkcjonowania najnowocześniejszej oczyszczalni ścieków PepsiCo

·        możliwość zdobycia doświadczenia i poznania specyfiki pracy innych zakładów PepsiCo w Polsce

Nie zastanawiaj się! Zadzwoń i opowiem Ci o naszej ofercie.

Ania - 60*******99

Agata- 665 860 975

Lokalizacja

Święte,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Święte
ID: 874145396